Světelná reklama

Víme, že světelná reklama je naprosto klíčová k vytvoření prvního dojmu potenciálního zákazníka. Proto klademe velký důraz na to, aby byla našemu klientovi „šitá na míru“ a co nejpřesněji reprezentovala jeho společnost.

S klientem řešíme nejen jeho představu, jak by měla finální verze vypadat, ale také zohledňujeme umístění loga, protože nejen fakt, že do interiéru se hodí něco jiného, než do exteriéru, kdy také pohledová výška, hraje zásadní roli v tom, jakou variantu zvolit.

Na vlastních zařízeních dokážeme vyrobit všechny známé typy světelné reklamy:

  • Základní boxy (hliník nebo plast) s vloženým opálovým LED plexisklem polepený řezanou grafiku nebo digitální tisk s UV laminací.
  • Boxy s prostrkávanými LED plexisklovými segmenty, s volitelně nastaveným 3D efektem (od boxů s pouhým vložením plexiskla bez 3D efektu, až po boxy, kdy plexisklo vystupuje 20 mm před box a světelné je nejen čelo, ale i hrany, které 3D efekt ještě více zvýrazňují).
  • Samostatná krabicová písmena s prosvětleným čelem a hliníkovou bočnicí (surový hliník, nebo barva dle dostupnosti).
  • Samostatná písmena z plného LED opálového plexiskla tloušťky 20-30 mm, kde svítí nejen čelo, ale i hrna písmene (loga)
  • Speciální několikavrstvé jednotlivé světelné segmenty. Zde s klientem řešíme již konkrétní detaily co a jak bude přesně svítit.

V případě potřeby montujeme světelná písmena, loga a segmenty na ocelové (nebo hliníkové) konstrukce vlastní výroby. Tímto způsobem připravenou reklamu lze následně ukotvit (podle typu realizace) na střechy a fasády budov, hal a jiných objektů.

Vždy se klientem snažíme najít ideální řešení, přesně podle jeho přání a finančních možností.